Tatil Fırsatları Bu Bayramda Daha Özel!

Konuklarınız; ailesiyle ve sevdikleriyle birlikte Kurban Bayramı tatili yaparken sanatçılı otellerde eğlenceli bir tatil geçirsin diye, sanatçılı otel seçeneklerini sizler için derledik.


LOXIA COMFORT CLUB SIDE (ANTALYA)

28 Haziran Sakiler 

Denize sıfır konumda bulunan Loxia Comfort Club Side; misafirlerinize konforlu ve lüks bir konaklama deneyiminin yanında, çocuk havuzu, açık yüzme havuzu, restoran ve bar hizmetlerini kalite odaklı sunmaktadır. Bayramın ilk günü; eşsiz Side manzaranıza, Sakiler müzik grubu eşlik ediyor olacak, bu tatil kaçmaz!


NIRVANA COSMOPOLITAN HOTEL (ANTALYA)

27 Haziran Ferhat Göçer
28 Haziran Gökhan Tepe
29 Haziran Berkay

Göz alıcı konseptinde, şehrin ritmini kıyı tatilinin mükemmel kesişimiyle buluşturan Nirvana Cosmopolitan Hotel’in, kaliteli gastronomi ve donanımlı etkinlik alanları ile alışılagelmişin dışına çıkmaya hazırlanın. Bayramın bir gün öncesi Ferhat Göçerin romantik şarkılarının rüzgarı esecekken, bayramın ilk günü Gökhan Tepe’nin duygusal şarkılarına ve bayramın ikinci günü Berkay’ın pop şarkılarına keyifle eşlik etmeye hazır mısınız?


Sueno Hotels Deluxe Belek (ANTALYA)

Altay 29 Haziran

Ayrıcalıklı bir tatil söz konusu olduğunda, Antalya’da akla gelen ilk adreslerden olan Sueno Hotels Deluxe Belek’de tüm detaylar misafirlerinize kendilerini özel hissettirecek. Bayramın ikinci günü Altay şarkıları bayramınıza renk getirecek.


Mylome Luxury Hotel (ANTALYA)

28 Haziran Melek Mosso 
29 Haziran Burcu Güneş 

Alanya’nın en güzel koyunda özel plajı ve konforun zarafetle uyumu haline gelen tesiste konuklarınız; zengin açık büfesi, keyifle yürüyecekleri iskelesi, dinlendirici terapi bakımları ve rahatlatıcı masajlarıyla spa hizmetinden keyifle yararlancaklar. Misafirleriniz mutlu ve huzurlu geçen tatillerine, bayramın ilk günü kendine özgün sesiyle Melek Mosso, bayramın ikinci günü ise iddialı sesiyle Burcu Güneş enerjinize sanat katacak.


Nirvana Mediterranean Excellence (ANTALYA)

28 Haziran Ayta Sözeri

Akdeniz havasını konukları için sakin bir konuma taşıyan Beldibi’nin huzurlu atmosferinde, lüks ve kalite odaklı hizmeti ile saklı cenneti keşfedin. Bayramın ilk gününü, arabesk müziği harika yorumlayan Ayta Sözeri ile karşılayın.