Kıbrıs’da Ramazan Bayramında Konserli Tatillerin Keyfi Bir Başka!

Bayramda bir Kıbrıs kaçamağı yapmak isteyenler, tatillerinde müzik şölenine doyacak.

Concorde Luxury Resort (Gazimağusa / Bafra) – 22 Nisan Ebru Gündeş

Bafra’da denize sıfır konumda bulunan, Concorde lüksünü ve Ultra All Inclusive hizmetini konuklarınızla buluşturan Concorde Luxury Resort’da bayramın 2. gününü müzik dünyasının parlayan yıldızı Ebru Gündeş ile karşılayın.


Limak Cyprus Deluxe Hotel (Gazimağusa / Bafra) – 21 Nisan Volkan Konak 22 Nisan Şevval Sam

Kıbrıs’ın göz alıcı otellerinden olan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de, karadeniz rüzgarı 21 Nisan’da Volkan Konak, 22 Nisan’da Şevval Sam sahneleriyle konuklarınızın müzik dolu bayram tatili unutulmayacak tatilleri arasında yerini alacak.


Kaya Palazzo Resort & Casino (Girne / Karaoğlanoğlu) – 21 Nisan Sıla

Kendine özgün mimarisi ve denize nazır konumuyla Kaya Palazzo Girne: Ramazan Bayramını geçireceğiniz Kıbrıs tatilinizde; otelin özgün mimarisi gibi, sahnesine de özgün bir ses yakışacağı için bayramın ilk günüde Sıla sizlerle olacak.


Elexus Hotel Resort & Spa (Girne / Çatalköy)

20 Nisan Gökhan Tepe
21 Nisan Murat Boz
22 Nisan Melek Mosso
23 Nisan Ayta Sözeri

Ramazan Bayramı’nın her gününde bir yıldız ağırlayacak olan Elexus Hotel Resort & Spa’da konaklayacak olan misafirler müzik festivali ve harika bir tatili beraberinde yaşayacaklar.


Kaya Artemis Resort (Gazimağusa / Bafra) – 21 Nisan Linet

Pırıl pırıl denizi ve Artemis Tapınağı’nın bir eşi olan mimarisiyle Kaya Artemis Resort sunduğu tatil ile konuklarında hayranlık uyandırıyor. Bu görkemli yerin bayramda konser sahnesine de görkemli bir ses yakışacağı için bayramın ilk gününde Linet sizlerle.

Önemli Bilgilendirme: Otellerin haber vermeden sanatçı ve otelin programı dahilinde tarih değişikliği yapma hakkına sahip olduğu için mesuliyet kabul edilmeyecek olup, aksaklık yaşamamanız adına, erken rezervasyon fırsatından yararlanırken acentenizle ve otelle irtibatta kalmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir