Doğa’nın Uyanışını Kutlayabileceğiniz Rotalar

Bizlere Bahar’ı müjdeleyen gün olan 21 Mart, bahara en çok yakışan yerlerde kutlanmalı diye düşünüp sizler için baharın gelişini karşılayabileceğiniz bir rota listesi oluşturduk.

Mart ayının 21’inde kapımızı çalan ve her mevsimden biraz daha fazla mutlu eden İlkbahar’ı Türkiye’nin çiçek açan şehri olan: Antalya’da yaşamak elbette bir ayrıcalıktır.

Doğa’nın renkleriyle buluşmasına şahitlik etmeniz için; denizin gökyüzü gibi sonsuz maviliği, yeşilin her tonununun güzelliği ve şehrin her yerini kaplayan rengarenk açan çiçekleriyle bahar’ın bir başka yaşayabileceğiniz Antalya’daki tesis önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Kilikya Palace Göynük (Kemer/Antalya)


Belconti Resort (Serik / Antalya)


Belek Beach Resort (Serik / Antalya)


Tui Magic Life Masmavi (Belek / Antalya)


Elamir Resort Hotel (Kemer / Antalya)


Türkiye’de bahar tatilinizde, Antalya otelleri ile önerilerde bulunduğumuz yazımızda; listemizin son önerisi olarak yavru vatan Kıbrıs‘ı da listemize eklemeyi unutmayalım istedik. Bahar aylarında Kıbrıs’a gitmeniz için pek çok neden var. İlkbahar’ın o güzel havasının gezinize eşliğinde; plajlar, mağaralar, liman bölgesi, Girne Kalesi derken keyifle gezeceğiniz pek çok yer mevcut. Önerilerimiz arasından seçiminizi hangisinden yana kullanırsanız kullanın, şimdiden iyi tatiller dileriz.

Courtyard Holiday Resort (Longbeach Bölgesi / Kıbrıs)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir