2015 Yılında faaliyete geçen Paximum; bir San TSG iştiraki olup, kendini Global Seyahat Ürünleri Pazar Yeri olarak konumlandırmıştır. Paximum tedarikçi kanalında yer alan pek çok incoming seyahat acentasının seyahat ürününü ve Global B2B Online sağlayıcılardan derlediği envanteri satın alıcı kitlelere farklı yöntemlerle ulaştırmaktadır.

San TSG yazılım ürünlerini kullanarak 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren Tur Operatörleri ve Seyahat Acenteleri Paximum ürün envanterini doğrudan kendi sistemlerinde satışa açabilir ve satış acentelerine de B2B sistemleri üzerinden sunabilir.

Paximum, günümüz şartlarının gerektirdiği yeni nesil teknoloji, maksimum kontenjan, en uygun fiyat, en makul şartlar ve özel indirimli seyahat ürünlerini hızlı bir şekilde seyahat satın almak isteyen B2B alıcıların karşısına çıkarmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda ürün aktarım kalitesini en üst seviyede tutmak için hem teknolojisini geliştirmekte, hem de operasyonel süreçleri sektörel standartların ötesinde bir hassasiyetle yönetmektedir.

Paximum turistik ürünün tedarik edilmesinden teslim edilmesine ve en yüksek memnuniyetle sonuçlanmasına kadar gereken özeni göstermek konusunda sorumlulukla iş süreçleri yürütmektedir. Bu misyonu ile Paximum, aracı olmaktan öte bütünleştirici ve sahiplenici bir Global Seyahat Ürünleri Pazar Yeridir.

Paximum, turizmin en yoğun yaşandığı merkezlerden biri olan Antalya’da kurulmuş olup, Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Kampüsünde inovatif turistik ürünler üzerine projeler üretmektedir.

Magximum; dijitalleşen turizm dünyasının yeniliklerini, ziyaretçilerine duyurmak için kurulmuş dijital bir platformdur.

Paximum Head Office
Akdeniz Üniversitesi Teknokent
Ar-Ge 5 SAN TSG Binası 07070
Konyaaltı – Antalya / Turkey
Tel: +90 850 7770729
Fax: +90 242 324 6441

Paximum UK Branch
12 Savoy Parade
Southbury Road EN1 1RT
Enfield / United Kingdom
Tel: +44 203 795 8828

www.paximum.com
info@paximum.com