Antalya’da Bayramın Keyfini İkiye Katlamak İsteyenlere Sanatçılı Tatil Fırsatları

Türkiye’de Ramazan Bayramı’nın keyfini festival tadında yaşamak isteyenler için sanatçılı otel önerilerimiz…

Sueno Hotels Deluxe Belek (Antalya / Belek) 22 Nisan – Sibel Can

Misafirlerine; lüks, ferah, seçkin ve huzurlu bir tatil yaşatan Sueno Hotels Deluxe Belek, Ramazan Bayramı’nın 2. gününde de sınırsız eğlenceyi Sibel Can konseri ile birleştiriyor. Konuklarınıza da sevdikleriyle paylaştıkları tatillerinde, eğlencenin keyfini çıkarmak kalıyor.


Kirman Arycanda Deluxe (Antalya / Alanya) 21 Nisan – Suat Ateşdağlı

Konuklarınız bu Ramazan Bayramı’nı eğlenceli bir tatil planıyla karşılamak istiyorlarsa: Antalya Alanya’da bayramın ilk gününü Suat Ateşdağlı’nın DJ performansıyla karşılamak coşkulu olacaktır. Kirman Arycanda Deluxe Otel’de bol enerjili ve mutlu olacakları bir tatil konuklarınızı bekliyor.


Mirage Park Resort (Antalya / Kemer) – 22 Nisan Özgün

Konuklarınız Ramazan Bayramı’nda Toros Dağları’nın eteklerinde deniz manzaralı unutulmayacak bir tatil hayal ediyorlarsa ve eğlence dolu bir konsere hazırlarsa, eşsiz performansıyla Özgün, bayramın 2. gününde Mirage Park Resort’da sizlerle.


Sueno Hotels Beach Side (Antalya / Manavgat) – 21 Nisan Ebru Gündeş – 22 Nisan Altay

Akdeniz’in masmavi suları ve Side’nin tarihi dokusuyla sizi buluşturan Sueno Hotels Beach Side’de bayram tatilinizi planlamanız için; bayramın ilk gününde Ebru Gündeş konseri 2. gününde ise Altay konseriyle tatiliniz unutulmaz olacak.


Kirman Calyptus Resort (Antalya / Manavgat) – 21 Nisan Erdem Kınay

Manavgat’ın Kumköy sahilindeki 5 yıldızlı Kirman Calyptus, konuklarının tatillerini dinlendirici ve mutlu hale getirirken, Ramazan bayramınıza da keyifli performansıyla Erdem Kınay eşlik edecek.

Önemli Bilgilendirme: Otellerin haber vermeden sanatçı ve otelin programı dahilinde tarih değişikliği yapma hakkına sahip olduğu için mesuliyet kabul edilmeyecek olup, aksaklık yaşamamanız adına, erken rezervasyon fırsatından yararlanırken acentenizle ve otelle irtibatta kalmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir