Yılın ilk Turizm Fuarı FITUR Madrid’te Buluşalım!

Turizm Fuarı Fitur Madrid

Turizm Fuarı FITUR Madrid

Fitur Madrid Uluslararası Turizm Fuarı 24 – 28 Ocak 2024 tarihleri arasında IFEMA Madrid’te düzenleniyor.

FITUR turizm fuarı, dünya genelinde turizm sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin 2024 yılında ilk randevusu olma özelliği taşıyan ve Latin Amerika’nın iç ve dış pazarlarına yönelik önde gelen ticaret ve turizm fuarıdır.

FITUR, markaların tanıtımını yapmak, sektördeki son trendleri öğrenmek ve iş bağlantılarıyla dolu bir platform sağlamak amacıyla önemli bir forum olarak öne çıkmaktadır. Bu süreçte sektör profesyonelleri ile iletişim kurmak, projeler başlatmak ve anlaşmalar yapmak için katılımcılara birçok fırsat sunar.

FITUR, kitle turizmi ile birlikte niş pazarları da kapsayan bir turizm platformudur. Sektördeki uzmanlık alanlarının çeşitliliğini ve sürdürülebilirliğini arttırmak için her yıl daha da genişletilmektedir.

Fuar aynı zamanda teknoloji, gelecek ve sürdürülebilirlik konularını da ele almaktadır. Big data, yapay zeka, akıllı turizm destinasyonları ve start-up’lar gibi sektördeki en güncel konulara odaklanmaktadır.

Her yıl, çeşitli disiplinlerden uzmanlar bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşarak, turizm işletmeleriyle iş birliği içinde düzenlenen forumlar, tartışmalar ve sunumlar da önemli bir yer tutar.

Paximum Global Travel Marketplace olarak 24 – 27 Ocak tarihleri arasında Hall 8 – 8D62 numaralı standımızda tüm turizm profesyonellerini ağırlamaktan mutluluk duyarız.

FITUR 2024’te toplantı planlamak isterseniz marketing@paximum.com e-maili üzerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.