14. QM Awards Oylaması Başladı!

2024 - 14. QM Awards Oylaması Başladı!

Turizm sektörünün 2024 yılı kalite yönetiminde en başarılı isimlerinin değerlendirilmesi sonucunda iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek QM Awards oylamasının ilk turu başladı!

Bu yıl 14’üncüsü gerçekleşecek olan “Quality Management Awards” – “Kalite Yönetim Ödülleri” nin bu yılki sloganı “Quality is the Light” ile kalitenin turizmin ışığı olduğuna dikkat çekiyor.

10 dalda ve 52 farklı kategoride verilecek olan QM Awards 2024 ödüllerinin sahiplerini belirleyecek oylama iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek.

PAXIMUM – Türkiye’nin En İyi Online Satış & Pazarlama Destek Firması

SEJOUR Acente Otomasyonu – Türkiye’nin En İyi QM Acente Yönetim Yazılımı kategorilerinde aday gösterildik.

Bu kıymetli ödül adaylığında çok değerli desteklerinizi rica eder, bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Oylamaya Katılım

www.qmawards.com ve www.gmdergi.com siteleri üzerinden yapılacak oylama ile başlayan “Quality Management” ödülleri, iki aşamalı oylama sonuçlarına göre sahiplerini buluyor. 

Oy kullanmak isteyenler ankete online olarak QM Awards adresi üzerinden katılabiliyor. Ankete katılmak isteyenlerin ilgili internet sitesi oylama sayfasına isim ve mail adresi ile kayıt olmaları gerekiyor. Her katılımcının her turda yalnızca tek bir oy hakkı mevcut. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine başvurdukları mail adresleri üzerinden bir onay maili gönderilmekte ve onaylamaları istenmektedir. Oylar ancak bu onay mailine yanıt verildikten sonra geçerli sayılmaktadır.