WTM London Fuarı’nda Antalya Tanıtımı!

WTM London Fuarı'nda Antalya Tanıtımı!

Dünya’nın en önemli 2. Fuarı olanWorld Travel Market Londra’ya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, turizmin merkezi Antalya’nın turizm potansiyelinin geleceği için fuarda yerini aldı.

Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi standında turizm profesyonellerine ve katılımcılara Antalya’yı tanıttı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile fuarda bir araya geldi. Dünya’da Antalya’nın Avrupa pazarından daha fazla pay alabilmesi adına tanıtım faaliyetlerini hızlandırdıklarını belirten Başkan, fuarın çok verimli geçtiğine değindi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı’nın Açıklamaları

Başkan Muhittin Böcek: Geleceğin turizm stratejilerine yön vermek ve Antalya’mızı tanıtmak için sektör temsilcilerimiz ile Londra’dayız. Pandemi dönemi sonrasında Antalya eski günlerine dönmeye başladı. Büyükşehir Belediyesi olarak Antalya’nın turizm potansiyelini 12 aya yaymak ve alternatif turizm girişimleri ile şehrimize gelen yabancı misafirlerini sayısını artırmak istiyoruz. İngiltere Antalya için çok önemli bir pazar. İngiltere’den Antalya’ya gelen turist sayısını arttırmak için fuarda önemli görüşmeler yaptıkifadelerine yer verdi.