Uzakrota Global Başladı!

Uzakrota Travel Summit, son birkaç yılda dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilmekte. Dünyanın en önemli seyahat acentelerini, turizm teknoloji şirketlerini, havayolu şirketlerini ve otelleri bir araya getirmek üzere bugün ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Uzakrota Global 2022, Türk Hava Yolları, Tourism Malaysia, Wtatil, Paximum, Amadeus, HotelRunner, Istanbul Welcome Card, Balkan Holidays ve Flyhub sponsorluğunda bugün Hilton Bosphorus İstanbul’da başladı.

Uzakrota Seyahat Zirvesi, dünya çapında seyahat endüstrisinin profesyonelleriyle en büyük şirketlerini buluşturmak için, İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu’dan 10.000 turizm profesyoneli ve 200 konuşmacının katılımıyla gerçekleşen Uzakrota Travel Summit açılış konuşmalarıyla başladı. Turizmin geleceğinin öngörüleceği bu etkinlikte, turizm sektörünün sorunları dile getirilip yenilikçi çözümler konuşuldu.

“Kurumsal Seyahatin Teknolojiyle Buluşması” paneli Paximum Travel Technology Salonu’nda gerçekleşti. Tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.