Türk Havayolları Avrupanın En İyi Havayolu Şirketi Seçildi

Türk Hava Yolları Avrupa'nın En İyi Hava Yolu Şirketi Seçildi!

Türk Hava Yolları (THY), dünya çapında başarıları ile Türkiye’nın gururu olmaya devam ediyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen, Dünya Havayolları Ödülleri töreninde “Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi” Türk Hava Yolları (THY) oldu. Ayrıca “Dünyanın en iyi business class ikram servisi” ve “Güney Avrupa’nın en iyi hava yolu” ödüllerine de layık görüldü. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, ödül töreninde

“Özel hizmet anlayışımızın daha önce de defalarca taltif edildiği bu ortamda yeniden bulunmaktan çok memnunuz. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu kıymetli ödüllere layık gören değerli misafirlerimize ve bu değerlendirmeyi somut hale getiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. Bizi rakiplerimizden ayıran ayrıcalıklı hizmet yaklaşımımız ile Türk Hava Yolları markasını dünyanın en iyisi yapma yolunda sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Skytrax CEO’su Edward Plaisted’ de “Türk Hava Yollarını Dünya Havayolları Ödülleri’ndeki başarıları ve en rekabetçi marketlerden birinde kazandığı Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi ödülü için tebrik ederiz. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın DO&CO iş birliği ile uçak içi ikramlarındaki yüksek standartlarının ‘Dünyanın en iyi business class ikram servisi’ ödülü ile taçlanmasından memnuniyet duyuyoruz.” yorumunda bulundu.

2021/2022 anketinde İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Çince sunulan 100’den fazla ülke vatandaşının temsil edildiği 14,32 milyon cevap değerlendirilerek, hava yolu şirketleri arasında kazananlar, Eylül 2021 ile Ağustos 2022 tarihleri arasında online müşteri anketiyle belirlendi.

Kaynak: Dünya Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir