Turizmin Dünyada Atan Kalbi World Travel Market London Başladı!

Turizmin Dünyada Atan Kalbi World Travel Market London Başladı!

World Travel Market London (WTM), seyahat endüstrisinin profesyonellerini bir araya getirerek; fuara katılım sağlayan ziyaretçilerine, sektörel yenilikleri aktaran global bir etkinliktir.

Excel Fuar Merkezi’nde dünya turizm sektörünün önemli isimlerini bir araya getirdiği ve sektörün gidişatını belirlediği kaçırılmaması gereken bu fuar, dünyanın ikinci büyük turizm fuarı olarak kabul görmektedir. 

World Travel Market London, Londra’da “ExCeL London’da 7- 9 Kasım” tarihleri arasında Paximum olarak Kuzey Kıbrıs standındaki masamızda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

WTM Londra Fuarı’na Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm bakanlığı ile birlikte turizm kurumları da katılım sağlıyor. Turizm sektörü açısından büyük önem taşıyan WTM Uluslararası Turizm Fuarı, turizmin geleceği için iş birliği olanaklarının geliştirilmesi, analizler yapılarak fikir yürütülmesi açısından turizm sektörü tarafından oldukça önemli görülmektedir.

‘WTM Londra 2022’ turizm fuarına; KKTC Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı da ziyaret gerçekleştireceğini duyurdu.