TTI İzmir 7 Aralık’ta Kapılarını Açıyor!

TTI İzmir, Türkiye’nin önde gelen turizm platformu olarak bilinen ‘Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi’, sektörün önde gelen profesyonellerini 17. kez bir araya getirmeye ve sektörel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Bu yıl da 7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında Fuarİzmir‘de gerçekleşecek etkinlik, sektörel paydaşlar arasında iletişim kurmanın ve iş bağlantıları oluşturmanın en hızlı ve güvenilir yolunu sunuyor.

Her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin önde gelen uluslararası turizm platformu olarak yerini alan Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzfaş ve Türsab Fuarcılık A.Ş. iş birliği ile düzenlenmektedir. Bu etkinlik, uluslararası katılımcıları ve ziyaretçileri yeniden bir araya getirerek sektöre önemli katkılar sağlamaktadır.

SAN Tourism Software Group ve Paximum Global Travel Marketplace olarak Salon B –  C112 numaralı standımıza tüm turizm profesyonellerini bekliyoruz.