QM AWARDS OYLAMA BAŞLADI!

Turizm sektörünün 2022 yılı kalite yönetiminde en başarılı olmuş rol model isimlerinin, ankette değerlendirilmesi sonucunda iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek QM Awards oylamasının ilk turu başladı!

10 kategori ve 71 branşta verilecek olan QM Awards 2022 ödüllerinin sahiplerini belirleyecek oylamanın ilk turu 2 hafta boyunca sürecek ve bu sürede kullanılan oylar ikinci tur adaylarını belirlemiş olacak.

PAXIMUM – Türkiye’nin En İyi Online Satış & Pazarlama Destek Firması ve SEJOUR Acente Otomasyonu – Türkiye’nin En İyi QM Acente Yönetim Yazılımı kategorilerinde aday gösterildik.

Bu kıymetli ödül adaylığında; çok değerli desteklerinizi rica eder, bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. QM AWARDS 2022 oylamasında oy kullanmak için link üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Oylamaya Katılım

Oy kullanmak isteyenler ankete online olarak QM Awards adresi üzerinden katılabiliyor. Ankete katılmak isteyenlerin ilgili internet sitesi oylama sayfasına isim ve mail adresi ile kayıt olmaları gerekiyor. Her katılımcının her turda yalnızca tek bir oy hakkı mevcut. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine başvurdukları mail adresleri üzerindenn bir onay maili gönderilmekte ve onaylamaları istenmektedir. Oylar ancak bu onay mailine yanıt verildikten sonra geçerli sayılmaktadır.