Paximum Uzakrota Seyahat Zirvesi’nde!

Uzakrota Seyahat Zirvesi, çevrimiçi seyahat acenteleri, havayolu şirketleri, oteller, seyahat acenteleri, seyahat teknolojisi girişimleri, konaklama yatırımcıları, risk sermayedarları, teknoloji şirketleri ve dağıtım teknolojisi şirketleri için en büyük konferans ve fuaye alanlarından biridir.

Uzakrota Seyahat Zirvesi; global anlamda seyahat endüstrisinin en parlak zihinleri ve profesyonelleriyle, en büyük şirketlerini bir araya getiriyor. İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu’dan 10.000 turizm profesyoneli ve 200 konuşmacının katılımıyla dünyanın en büyük turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota Travel Summit, 29 Kasım 2022’de Hilton İstanbul Bosphorus‘ta gerçekleşecek!

Turizmin geleceğinin şekilleneceği bu etkinlikte, turizm sektörünün sorunları masaya yatırılacak ve yenilikçi çözümler aranacak. 2023 sezonuna dair beklentilerin de paylaşılacağı bu etkinlikte, değişen müşteri profilleri, gelen ve giden misafir pazarları vb. konular zirvede ele alınacak konulardan bazıları olacak.

Etkinliği, Türk Hava Yolları, Paximum, Toursim Malaysia, Wtatil, Amadeus, HotelRunner, Istanbul Welcome Card, Balkan Holidays ve Flyhub destekliyor.