Paximum Uzakota Global Summit 2023

Seyahat endüstrisinin en önemli buluşmalarından biri olan Uzakrota Global Summit, global çapta seyahat sektörünün önde gelen zihinlerini ve profesyonellerini bir araya getiriyor. 24 Kasım 2023’te Hilton İstanbul Bosphorus‘ta gerçekleşen etkinlik, 10.000’den fazla turizm profesyonelini ve 150’den fazla konuşmacıyı ağırlıyor.

Uzakrota Global Summit, çevrimiçi seyahat acenteleri, havayolu şirketleri, oteller, seyahat acenteleri, seyahat teknolojisi girişimleri, konaklama yatırımcıları, teknoloji şirketleri ve dağıtım teknolojisi şirketleri için en büyük etkinliklerden biri.

Uzakrota Global, dünya çapında seyahat endüstrisindeki en büyük şirketleri profesyonellerle buluşturuyor. İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu’dan gelen şirketlerin katıldığı dünyanın en büyük turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota Global, 24 Kasım 2023’te Hilton İstanbul Bosphorus‘ta.

Paximum Genel Müdürü Mustafa Türk moderatörlüğünde gerçekleşecek “Dijital Çağda Turizm: Kişiselleştirilmiş Tatilin Yükselişi” paneline etkinliğe katılan tüm turizm profesyonellerini bekleriz.