ASSİM’den Turizm Paneli

ASSİM'den-Turizm-Paneli-27Eylül-2022

27 Eylül Dünya Turizm Günü’nde, Antalya’da, Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM) Turizm Platformu, turizm profesyonellerini bir araya getiriyor.

Muratpaşa Belediye’sinin Doğuyaka Mahallesinde bulunan, ‘’Avrupa’nın en büyük sivil toplum kuruluşları yerleşkesi’’ olan Assim Turizm Platformu, kamu kurum ve kuruluşlarıyla sivil toplum kuruluşları arasındaki iş birliği için inovatif yaklaşımlar geliştirmektedir.

Turizm sektörünün 2021 yılında yaşadığı sorunlar ve çözümleri başlığında sektör profesyonelleri, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve yerel yöneticilerin katılımıyla çalıştay toplayan platform, bu defa 27 Eylül Dünya Turizm Günü’nde tüm paydaşlarıyla yeniden sektörü bir araya getirmektedir.


Muratpaşa’da Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde 27 Eylül saat 19.00’da başlayacak panelde, Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kuk, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, İNKAY Eski Başkanı Talat Kanbir ve DİSK’e bağlı Devrimci Turizm İşçileri Sendikası Genel Başkanı Mustafa Yahyaoğlu konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü ise Cengiz Murat Şah yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir