Antalya Turizm Fuarında 27-28 Ekim’de Buluşuyoruz

Antalya Turizm Fuarı 27 - 28 Ekim

Antalya Turizm Fuarı

Uluslararası Ve Ulusal Turizm Sektör Profesyonelleri 27-28 Ekim’de Antalya Turizm Fuar’ında buluşuyor! Antalya Expo Center ANFAŞ’ta 27 -28 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan Antalya Turizm Fuarı 2022’ye 20 ülkeden davetli 15 bin turizm profesyonelleri ağırlanacak. ATF22’nin dördüncü kez kapıları açılmaya hazırlanılıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı seçkin markaları turizm profesyonelleri ile buluşturacak. 2023 yılının ilk fuarı olma özelliği ile dikkat çeken ATF22, yeni yıl için sektöre motivasyon katacak. Antalya Turizm Fuarı, uluslararası turizm endüstrisi uzmanları için olmazsa olmaz bir fuardır. Antalya Turizm Fuarı’nda, şirket ve kurumların yanı sıra tüm turizm sektörlerinden üst düzey karar vericiler, uzmanlar, ve profesyonellerle tanışabileceksiniz.

Fuara Kimler Katılım Sağlayacak?

Antalya Turizm Fuarına; oteller, turizm dernekleri, tur operatörleri, seyahat acenteleri, rezervasyon portalları, ulaşım modları, sistem sağlayıcıları, konaklama sektörü markaları, uluslararası operatörler, offline ve online pazarlama ve satış acenteleri, seçkin markalar, uluslararası turizm destinasyonları, ülkeler, havayolu ve transfer firmaları, uluslararası teması olan firmalar, bilişim teknolojileri, hizmet ve insan kaynağına dayanan, markasını pazarlamak hedefinde olan profesyoneller katılacaktır.
En çok Türkiye otelini, Türkiye ile birlikte tüm dünya pazarlarına misafir üreten seyahat acentelerini ve Türkiye kaynak pazarlarının en etkin tur operatörlerini ve turizm sektörüne hizmet, bilgi, kabiliyet üreten firmalarını bir arada bulabileceksiniz.

Antalya Turizm Fuarında San TSG& Paximum olarak 5 numaralı stanttayız!

Fuara Neden Katılmalısınız?


ATF ile markanızı pazarlamak amacıyla pazar ve uzmanlıkları olan acentelere, operatörlere, markalara, ajanslara ve farklı endüstrilerin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonellerine tanıtabilir, ilişkilerinizi pekiştirebilir, imkan, yöntem, bilgi, kişi ve kurumlar ile buluşabilirsiniz. İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini pazarlayabilir, yeni ticaret sezonuna taze bir vizyon ile start vererek marka bilinirliğinizi ve farkındalığını artırabilirsiniz. Antalya Turizm Fuarı örneği tek olan konsepti itibarı ile katılımcılara yiyecek ve içecek hizmeti de dahil olmak üzere anahtar teslim standlar sağlar. Siz sadece iletişim ve işbirliği kurma fırsatına konsantre olursunuz. Yerinde pazarlama için fikir, strateji ve plan üretmek üzere, uluslararası birçok yabancı turizm profesyoneli ve çözüm ortakları göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir