Uluslararası Turizm Ticaret ve Kongresi Başladı!

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK işbirliği ile her yıl olduğu gibi bu yıl da 16’ncısı düzenlenen Travel Turkey İzmir (TTI İzmir) “Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi” başladı. Turizm profesyonellerini bir araya getiren kongre’de Turizm Yazılımının lider markası SAN TSG, Paximum ve diğer tüm markalarımızla birlikte (Tourivisio, Sejour, Abacus, Hotel2Sjour, SAN Flight, Travels You, N’Analytics, Happy Kalkan Hotel, TOKA Bodrum Hotel) 8 – 10 Aralık tarihleri arasında Uluslararası İzmir Turizm Ticaret Fuarında Salon B ve 116 numaralı standımızda ziyaretçilerimizle buluşuyoruz.

Turizm sektörü için oldukça önem taşıyan ve sektörün değerli üyelerini bir araya getiren Uluslararası Turizm Ticaret Fuar platformunda operasyonel satış ve dağıtım kanalımız olan ‘PaximumB2B’ üzerinden görüşmeler sağlamak isteyen ziyaretçilerimizi 2 gün boyunca ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

9 Aralık 2022 tarihinde Paximum Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Türk ve Paximum Yönetim Kurulu Danışmanı Özel Oytun Türkoğlu’nun katılımıyla: “30 Dakikada 30 Yıl” temalı konuşmaları 13:30 – 14:00 saat dilimi arasında gerçekleşecektir.

10 Aralık Cumartesi günü TTI İzmir Fuar’ına girişler ücretsiz ve halka açıktır. Standımızı ziyarette bulunacak herkese şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.