Paximum, IFTM Top Resa 2023’de!

Paximum, IFTM Top Resa 2023’de!

3 – 5 Ekim 2023 tarihleri arasında Paris – Porte de Versailles’de düzenlenen IFTM International & French Travel Market fuarı bu yıl da turizm profesyonellerinin buluşma noktası oldu.

1979 yılında Top Resa adıyla düzenlenmeye başlayan IFTM fuarı, 2008 yılından itibaren “IFTM Top Resa” adıyla düzenlenmeye devam ediyor.

Seyahat acenteleri, kurumsal seyahat yöneticileri, etkinlik profesyonelleri, tur operatörleri, eğlence sektörü, konaklama ve teknoloji çözümleri kategorilerinde birçok firmanın katıldığı etkinlikte paneller düzenlenerek yüzlerce katılımcı ve ziyaretçi ağırlandı.

IFTM 2023, turizm endüstrisindeki gelişmeler hakkında bilgi vermek ve sektör uzmanlarının yer aldığı konferanslardan oluşan yoğun bir programla etkinliklerine başladı. Önceki yıllarda da düzenlenen Start-up Contest ve Travel Agent Cup Junior etkinliklerinin yanı sıra, 2023 yılında yeni eklenen Travel Agents Cup programıyla da çok sayıda katılımcının ilgisini çekmeyi başardı.  Ayrıca bu yıl eklenen yenilikler arasında IFTM Tourmag Party’ye de ilgi oldukça büyüktü.

Paximum ekibinden Global Satış Direktörü Eda Bayraktar, SANFlight Genel Müdürü Serkan Selen ve Paximum Havacılık Müdürü Abdurrahman Ural IFTM 2023 Fuarı’nda turizm profesyonelleri ile buluştu.