Paximum, FIT America Latina 2023’de!

Paximum, FIT America Latina 2023’de!

FIT America Latina 2023 – Latin Amerika Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 30 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihleri arasında Arjantin – Buenos Aires şehrinde bulunan La Rural Predia Ferial alanında gerçekleştirildi. Uluslararası turizm ve sayahat fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırladı.

Dört gün boyunca süren etkinlikte 30.000’den fazla seyahat ve turizm profesyoneli ve 1.700 katılımcı firma ile sektördeki son gelişmeler takip edilerek çeşitli konuşmacılarla paneller düzenlendi. Seyahat ve turizm pazarındaki firmalar ile turizm profesyonellerini buluşturan FIT America Latina bu yıl firmaların birbirleriyle bağlantı kurabilmeleri için FIT B2B yazılımı geliştirerek fuar web sitesi üzerinden katılımcıların kullanıma sundu.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen, 34.625 m2 alanda düzenlenen fuara Arjantin eyaletlerinden ve dünyanın farklı yerlerinden 45’ten fazla ülke katıldı.

Son iki günün öne çıkanları arasında sektör profesyonellerine özel olarak düzenlenen Visit Arjantin Connect İş Turları, yenilenen formatıyla özel bir alanda gerçekleştirildi ve toplam 410 katılımcı ile 4396 kişiyi ağırladı.

FIT TECH alanı ise iki gün boyunca sektörün bugünü ve geleceğinin konuşulduğu ulusal ve uluslararası konuşmacıların yer aldığı Travel Forum Latam ile gerçekleştirildi.

Bu yıl da Paximum LATAM Satış Direktörü Diego Donato, FIT America Latina 2023’te turizm profesyonelleri ile buluştu.