Paximum ConX ve AfterX Sponsor Katılımcısı Oldu!

Seyahat ve teknoloji firması olan TravelgateX’in düzenlediği ConX2023 ve AfterX2023 etkinliklerinde Paximum olarak sponsor katılımcı olduk.

TravelgateX; Turizm ve Seyahat endüstrisinde hizmet verdiği şirketleri, her yıl, iki ayrı etkinlikten oluşan ve iki gün boyunca süren organizasyonda buluşturuyor. 2023 yılında ConX ve AfterX etkinliklerini 15 konuşmacı, 330 partner ve 21 sponsor ile gerçekleştirdi.

Uluslararası konuşmacıların ve turizm profesyonellerinin katılım sağladığı ConX2023 etkinliğinin konsepti “Yapay Zeka ve Kişiselleştirme” başlığı altında ele alındı.

Etkinlikte: TravelgateX CEO’su Pedro Camara, Chatbot devriminin seyahati gelecekte nasıl etkileyeceğini ve amaçlarının konaklama endüstrisinde insanları mutlu edecek anılar yaratmalarını sağlamak olduğundan bahsetti.

Seyahat endüstrisi profesyonellerini buluşturarak yeni iş fırsatları oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen AfterX2023 etkinliğinde; içinde bulunduğumuz dijital çağda, çevrimiçi değil, yüz yüze kurulan iş bağlantılarının çok kıymetli olduğundan söz edildi.

Etkinlik kapsamında; Palma de Mallorca’da ziyaret ettiğimiz iş ortaklarımız ile buluşmanın mutluluğunun yanı sıra, katıldığımız tüm etkinliklerde yeni bağlantılar kurarak, yeni iş birliklerine heyecanla adım atıyoruz.