Paximum, Cancun Travel Mart 2023’de!

11-13 Ekim 2023 tarihleri arasında Cancun, Meksika’da düzenlenen Cancun Travel Mart 2023, bu yıl 35. kez katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açtı. Her yıl büyümeye devam eden etkinlik, bu yıl da 3000 iş toplantısına ev sahipliği yaptı.

Bu yılki edisyona aralarında Almanya, Avustralya, Brezilya ve Amerika Birleşik Devletleri’nin de bulunduğu 16 ülkeden 100’ü aşkın firma katıldı. Meksika bölgesine odaklanan tur operatörleri başta olmak üzere, Meksika’daki oteller ve tatil köylerinden resmi kurumlara ve diğer seyahat hizmeti sağlayıcılarına kadar seyahat endüstrisinin geniş bir yelpazesini temsil eden yüzlerce tedarikçi bir araya geldi.

Cancun Travel Mart, destinasyon pazarının gelişmesi anlamında önemli bir rol oynamakla birlikte gelecek dönemler için de yeni fikirler ve iş fırsatları için de bölgede tercih edilen bir platform.

Fuarda, Associations of Hotels and Vacation Clubs (Otel ve Tatil Kulüpleri Derneği), Mexican Caribbean Hotel Council (Meksika Karayipler Otel Konseyi) kurulduğunun da müjdesini vererek turizm sektöründe de önemli bir adım atıldığını belirtti. Önemli bir turizm merkezi olan Cancun, Cancun Travel Mart ile bölgenin tanıtımı için önemli bir etkinlik olarak nitelendiriliyor.

Paximum ekibinden LATAM Satış Direktörü Diego Donato ve Çağıl Beylan, Cancun Travel Mart 2023’te turizm profesyonelleri ile buluştu.