Paximum, ABAV Expo 2023 Rio de Janeiro’da!

Paximum, ABAV Expo 2023 Rio de Janeiro’da!

ABAV Uluslararası Turizm Fuarı 27 – 29 Eylül 2023 tarihleri arasında Rio De Janeiro’da düzenlendi.

Brezilya’daki en büyük ve en önemli turizm etkinliklerinden biri olan ABAV Uluslararası Turizm Fuarı, tüm turizm profesyonellerini bir araya getirerek seyahat ve turizm sektörüne yeni ve çağdaş bir görünüm kazandırarak sektörün dönüştürülmesinde önemli rol oynamaktadır.

ABAV Expo 2023 turizmin büyümesine teşvik veren yeni fikirler, teknolojiler ve iş fırsatlarını ziyaretçilerine sunarak profesyonelleri bir araya getirmektedir.

Etkinlik, Brezilya Seyahat Birliği Acenteleri (ABAV) tarafından organize edilmektedir. Seyahat acentelerinin ağırlıklı olarak katıldığı ABAV Expo, turizmin güç kazanması için de önemli bir etkinliğe imza atmaktadır.

ABAV Expo, katılımcılara markaların ve turizm endüstrisinin stratejilerini ve sonuçlarını etkileyen özel iş fırsatları sunmakla beraber, turizm sektörünün en önemli markalarının buluşma noktası da olmaktadır. Fuar; kurumsal seyahat, MICE (Toplantılar, Teşvikler, Teşvikler, Teşvikler, Konferanslar, Sergiler), konaklama araçları ve ağları, araba kiralama şirketleri, turizm ekipmanları, turizme yönelik teknolojik çözüm sağlayıcıları, turizm acentelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Bu yıl da Paximum LATAM Şatış Direktörü Diego Donato, ABAV Expo 2023’te turizm profesyonelleri ile buluştu.