Paximum, 2023 Antalya Turizm Fuarı’nda yerini aldı!

Paximum - 2023 Antalya Turizm Fuarında

Antalya Turizm Fuarı, Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarlarından biri olarak 26-27 Ekim 2023’te turizm sektörünün dinamiklerini beşinci kez bir araya getiriyor. Türk turizminin önemli etkinliklerden biri olan ATF23, 35 ülkeden 25.000’in üzerinde turizm profesyonelini Antalya Fuar Merkezi‘nde ağırlıyor.

Antalya Turizm Fuarı, sektörün farklı pazar ve dinamiklerini güçlendirmek, ilişkileri pekiştirmek ve kurulacak yeni bağlantılar ile kişi, kurum, kuruluş ve destinasyonların gelişimine önemli katkılar sağlıyor.

Turizm sektörünün seçkin markalarının 2024 planlarını oluşturmalarına temel oluşturan ATF23, Türkiye ve Akdeniz‘in en verimli Turizm Fuarı olarak sektöre bir kez daha hareket ve heyecan getiriyor.

Antalya Turizm Fuarı ziyaretçi ve katılımcıları, ulusal ve uluslararası tur operatörleri, oteller, konaklama tesisleri, offline ve online seyahat acenteleri, havayolları, ulaşım firmaları, bilişim teknolojileri, gastronomi, rekreasyon alanları, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden, sinerji yaratmayı hedefleyen turizm profesyonelleri ve kurumsal firmaları oluyor.

gmTalks kapsamında gerçekleştirilen etkileşimli oturumlar ve paneller, katılımcılarımıza sektör hakkında daha fazla bilgi edinme ve deneyimli turizm profesyonelleri ile bağlantı kurma imkanı sunuyor.