Misafirleriniz İçin Aradığınız Uçak Bileti Paximum B2B’de!

Paximum B2B Uçak Biletleme

Matthew Karsten’ın ‘Seyahat için yapılan yatırım kendiniz için yaptığınız en iyi yatırımdır’ sözünün haklılığıyla kendinize yapacağınız yatırım için 30 yıldır her gün “yaptığımız işin büyüklüğü prestijimize eşit olmalı” mottosu ile çalışmaktayız.

Konuklarınız için kaçırılmayacak yaz ve sonbahar kampanyalı uçuş fırsatlarını Paximum B2B sistemimiz üzerinden dünya’nın dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçmanın keyfi bir başka olacak. Acente dostu ara yüze sahip olan sistemimiz sayesinde aradığınız kriterlere uygun olan uçak biletlerine hızlıca, güvenli ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Acentelerin 7/24 ulaşım sağlayabilecekleri çağrı merkezimiz ile konuklarınızın sorunsuz ve konforlu bir yolculuk geçirmesi amacıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Misafirleriniz, hayalini süsleyen tatillerini daha fazla ertelemesin diye Paximum B2B sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlara ulaşabilir, arzu ettikleri tatili onlar için satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı hava yolu şirketlerinin en avantajlı fiyatları Paximum B2B‘de!

Konuklarınız daha fazla hayalini gerçekleştirsin diye E-bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Paximum Global Travel Marketplace’da yer alan özel indirimli fiyatlardan ve en makul şartlardan konuklarınızı yararlandırmak için acente olma talebinde bulunmak istiyorsanız; bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz. Paximum Acentesi olmak için Paximum Acente Başvuru formuna link üzerinden erişim sağlayabilir, acentemiz olabilirsiniz.