8. Turizm Teknolojileri Günü, Turizm ve Teknolojiyi Buluşturuyor!

SAN TSG & Paximum olarak sponsor olduğumuz 8. Turizm Teknolojileri Günü, Antalya Hotel Su’da 24 Ekim 2023 tarihinde düzenleniyor.

Her yıl Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen bilişim profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, bu yıl da çok değerli konuşmacılardan oluşan yoğun bir program katılımcıları bekliyor.  

Turizm Teknolojileri Günü” kapsamında Türkiye’nin turizm sektörünün teknoloji ile mevcut durumunu ve geleceğini nasıl şekillendirebileceği ele alınıyor. Etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini ve teknoloji meraklılarını bir araya getirerek, turizm ve teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri paylaşmayı amaçlıyor.

Bu yıl gerçekleşecek etkinlikte, turizm sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojik yeniliklere odaklanılacak. Turizm sektörü, dijital dönüşümünün hızla ilerlediği bir dönemden geçiyor ve bu etkinlik katılımcılara, değişimin nasıl bir dönüşüm getirebileceğini ve fırsatlar yaratabileceğini gösterme fırsatı sunuyor. Etkinlik, otelcilikten seyahat teknolojilerine, müşteri deneyiminden veri analitiğine kadar turizm sektöründeki teknolojik gelişmeleri ele alıyor.

Sektör liderlerinin ve uzmanların sunumlarına ev sahipliği yapan etkinlikte, turizm ve teknoloji alanında deneyimlerini paylaşan isimlerin ilham verici konuşmaları ve sektördeki en son trendler ele alınıyor.