2. TÜRSAB Turizm Kongresi Şubat’ta Antalya’da!

2. TÜRSAB Turizm Kongresi 16-18 Şubat 2024’te Antalya’da düzenleniyor.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya’da Royal Seginus Otel’de gerçekleştirilecek olan “2. TÜRSAB Turizm Kongresi”, seyahat ve turizm sektörünün küresel, sosyal ve ekonomik rolüne dair farkındalığını arttırmayı hedefliyor.. 

2.TÜRSAB TURİZM KONGRESİ, ANTALYA (16-18 Şubat 2024)

TÜRSAB Turizm Kongresi’nde seyahat endüstrisindeki değişim ve dönüşümü değerlendirmek üzere, seyahat acentacılığının geleceği, yeni iş modelleri, kişisel gelişim, gastronomi, yeni nesil turizm trendleri, dijitalleşme, medyanın turizm üzerindeki etkisi, ekonomi ve sürdürülebilirlik gibi turizm sektörünün önemli konuları üzerinde odaklanılacak.

Kongreyi destekleyen kuruluşlar arasında Paximum‘da yer alıyor, Paximum olarak stant alanı bölümünde misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongredeki paneller doğrultusunda, 17 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan “Turizmde Dijital Dönüşüm Stratejileri” konulu panele SAN Tourism Software Group Genel Müdür Yardımcısı Özel Oytun Türkoğlu, “Turizmde Dijitalleşme Öngörüleri” başlıklı konuşmasıyla yer alacaktır.