Türkiye’nin İlk Yüz Yüze Botcamp Programı

Türkiye’nin İlk Yüz Yüze Bootcamp Programı

SAN Tourism Software Group & Paximum ve Techcareer.net iş birliği ile Türkiye’de ilk kez yüz yüze Bootcamp programı yapıldı! SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Türk’ün katılımı ile devam eden “.Net Core Bootcamp”, Antalya Teknokent SAN TSG Ar-Ge merkezinde 5 hafta süre ile toplam 60 saat eğitim ile tamamlandı. Bilişim alanındaki konularda düzenlenen öğrenme maratonunda katılımcılara donanım kazandırıp şirketlerinin yarınlarını kodlamalarını amaçladık.
Turizm sektörünün yazılım alanında kariyer yapmak isteyen adaylara yönelik hazırlanan Bootcamp’i başarı ile tamamlayanlar SAN TSG & Paximum şirketlerinde Jr. Back-End Developer olarak işe başlama fırsatını yakaladılar!

Techcareer.net Hakkında

Dijital yeteneklerin yetiştirilmesi ve işe yerleştirilmesi misyonu ile yola çıkmış, teknoloji alanında kariyer hedefleyen adaylara ödüller, iş fırsatları, kendini kanıtlama imkanı sağlayan bir teknoloji platformu olan Techcareer.net düzenlediği etkinliklerle binlerce genç profesyonelin farklı bilişim alanlarında kendini geliştirerek ülkemiz bilişim ekosisteminde çalışmaya başlamalarını sağlamıştır. Genç profesyonellerin, alanında hakim olması gereken bilgi birikimini hızlı ve etkili öğrenim vaadiyle sunan ve uzmanlaşmaları için profesyonel kazanımlar sağlayan (.) Net Core Developer BootCamp programı başlatıyoruz. Katılımcılar bu BootCamp programı ile öğrendikleri her bilgiyi, iş hayatlarında kullanacak ve bu güncel bilgi birikimi sayesinde kariyerlerinde yükselmeleri için büyük bir avantaj sağlanmış olacaktır. Program sonunda elde ettiği üst düzey bilgiler sayesinde hedefledikleri işe alınma sürecinde öne çıkmış olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir