QM Tourism Awards

2015

2010 yılından bu yana düzenlenen Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülünü 12 Aralık 2015 yılında SAN TSG olarak katıldığımız, ‘Türkiye’nin En İyi Yönetilen Acente Yazılım Hizmetleri kategorisinde’ Sejour ürünümüzle ödüle layık görüldük.

2016

QM Awards 2016 Ödülleri, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 23 Aralık 2016 tarihinde 50 bin turizm profesyonelinin katıldığı iki aşamalı oylamanın ardından POYD Yönetim Kurulu tarafından finalize edilerek belirlendi. Türk turizmine katma değer sağlamak amacıyla gerçekleştirilen QM Awards 2016 töreninde, Türk turizminin en iyi yönetenlerine ödülleri takdim edildi. Sejour Acente Yazılımımızda, Türkiye’nin En İyi Yönetilen Acente Yazılım Hizmetleri kategorisinde 2015’de olduğu gibi Sejour ürünümüzle 2016 yılında da ödüle layık görüldük.

2017
Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla 2010 yılında başlatılan ve Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülü Quality Management – QM Awards 2017 Ödülleri’nin 8’incisi, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 22 Aralık 2017 tarihinde Limak Hotels Lara’da gerçekleşen geleneksel sezon galasında sahiplerine takdim edildi.
“Türkiye’nin En İyi Yönetilen Acente Yazılım Hizmetleri” kategorisinde 2016 yılında da gönüllere taht kuran Sejour ürünümüz bu sene de ödüle layık görüldü.

2018

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Muhteşem ödül gecesinde “Türk turizminin en’leri” seçildi. Bu yılki iki aşamalı oylama anketi toplam 99 bin 93 ziyaretçi ile bir rekora imza attı. Antalya bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri, turizm sivil toplum örgüt başkanları, turizm yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanından gelen turizm profesyonelleri geceye büyük ilgi gösterdi. Bu yıl ilk kez ödül alan KKTC turizminin önde gelen temsilcileri ve turizm sektörüne yönelik hizmet veren firmaların yönetim kurulu üyeleri ve tüm turizm paydaşları törende yer aldı. 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen ihtişamlı ödül töreniyle sahiplerine takdim edildi. Müşterilerimizin desteği ve teveccühleri ile bu yıl da, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel & Seyahat Pazarlama Dijital Acentesi” kategorisinde Sejour acente yazılımımız bu onurlu ödüle layık görüldü. SAN TSG olarak müşterilerimizin desteği ile önümüzdeki yıllar boyunca bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

2019

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla 2010 yılında başlatılan ve Türkiye’nin en geniş katılımlı turizm ödülü olan QM AWARDS bu yıl 10. yılını kutladı. Başladığı günden itibaren turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen QM Awards muhteşem bir tören ile 19 Aralık 2019 tarihinde Konyaaltı’nda bulunan Hotel SU’da gerçekleşti. Türkiye’nin dört bir yanından büyük bir coşkuyla gelen turizm endüstrisi törene yoğun bir katılım gösterdi. Bu muhteşem gecede her yıl olduğu gibi yine “Türk Turizminin Enleri” ödüllerle taçlandırıldı. Her detayıyla mükemmel olan QM Awards Ödülleri gala gecesinde SAN TSG olarak bulunmaktan ve bizleri yıllardır çözüm ortağı olarak gören müşterilerimiz ile bu ödülü almaktan çok dolayı çok onurlandık. Gala gecesi ödül töreninden önce ve ödül sonrası masamızı ziyaret eden bütün turizm paydaşlarına bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2021

2021 yılında düzenlenen QM Tourism Awards’da Kalite Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu. SAN TSG, Sejour Incoming Acente Programı ile “Türkiye’nin En İyi QM Acente Yönetim Yazılımı – SEJOUR Acente Otomasyonu” ödülünü aldı. Bu ödülü almamızda desteği olan tüm turizm profesyonellerine çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir